Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Vždy pre vašu bezpečnosť

Uprednosťujeme bezpečnosť pred všetkým ostatným!

Prinášame radu vysokokvalitných zvodičov prepätia EKU5 pre profesionálov a jednotlivcov, ktorí si uvedomujú dôležitosť spoľahlivej a dôslednej ochrany svojich elektronických zariadení.

Sme presvedčení, že predchádzanie poškodeniu spôsobeným prepätím je rozhodujúcim aspektom zaistenia bezpečnosti vašich elektronických zariadení. Preto sú naše zvodiče prepätia vyrobené z vysokokvalitných komponentov, ktoré poskytujú dlhotrvajúcu ochranu aj pred najsilnejšími prepätiami. Či už chcete ochrániť elektroniku v domácnosti, firme alebo komerčných priestoroch, máme pre vás celý rad možností, ktoré spĺňajú vaše potreby.

Náš záväzok k bezpečnosti je zrejmý v každom aspekte našich výrobkov. Sú navrhnuté tak, aby spĺňali potreby profesionálov, ktorí vyžadujú najvyššiu úroveň ochrany svojich elektronických zariadení. Preto všetky naše výrobky prechádzajú prísnym testovaním, aby sme zabezpečili, že zvládnu aj tie najnáročnejšie situácie.

Vieme, že bezpečnosť je pre profesionálov aj jednotlivcov najvyššou prioritou. S našimi zvodičmi prepätia sa už nikdy nebudete musieť obávať o bezpečnosť svojich elektronických zariadení.

Nečakajte, kým bude na ochranu vašich elektronických zariadení pred prepätím neskoro. Vyberte si naše zariadenia na ochranu pred prepätím a zažite pokoj, ktorý prináša vedomie, že vaša elektronika je vždy v bezpečí!

Prihláste sa na odber noviniek

Novinky a informácie o produktoch vám prinášame aj prostredníctvom emailu. 
Ak chcete byť informovaný o aktuálnych novinkách, môžte sa prihlásiť k odberu nášho newslettru.